צרו איתנו קשר!
  מוקד מכירות

  בכל עסק שמתיימר להצליח ולגדול, מוקד מכירות הוא חלק בלתי נפרד משורת המכירות והשירות ללקוחות. המוקד הוא המנוע שמפעיל את העסק ומקדם את המכירות בכל תחומיהן. על מוקדי מכירות נכתבו כבר הרבה בעבר ועל הצורך לשירות איכותי ללקוחות ולמה יותר חשוב לתקשר איתם טלפונית. מרכזי מכירות ממלאים תפקיד מכריע בהצלחתו ובצמיחה של כל עסק. אנו פועלים כמרכז המניע את המכירות ומספק שירות לקוחות בכל ההיבטים של הארגון. מוקד המכירות מדגיש את החשיבות של מתן שירות לקוחות מעולה, במיוחד באמצעות אינטראקציות טלפוניות. למוקד מכירות יש מספר יתרונות שהופכים אותו לבחירה מועדפת. ראשית, הוא מציע יחס אישי על ידי מתן תקשורת ישירה בין החברה ללקוחותיה. אינטראקציה אישית זו בונה אמון ומטפחת מערכת יחסים חזקה יותר, מה שיכול להוביל להגברת המכירות ולנאמנות הלקוחות. יתרה מכך, שיחות טלפון מאפשרות לעסקים לתת מענה לשאלות וחששות של לקוחות בזמן אמת. פתרון מיידי זה של בעיות לא רק יוצר חווית לקוח חיובית אלא גם מונע מבעיות פוטנציאליות להסלים. זה מפגין את מחויבותה של החברה ללקוחותיה ומחזק את המוניטין שלה בשירות מעולה. בנוסף, אינטראקציות טלפוניות מספקות הזדמנות למכירה נוספת או למכירה צולבת של מוצרים או שירותים. נציגי מכירות מיומנים יכולים למנף שיחות כדי להבין את צרכי הלקוחות ולהציע פתרונות רלוונטיים ומותאמים, ובכך להגביר את המכירות וההכנסות. יתרה מכך, אינטראקציות טלפוניות מאפשרות תקשורת יעילה של מידע מורכב או תמיכה טכנית. במקום להסתמך על הוראות כתובות או אימיילים, לקוחות יכולים ליצור אינטראקציה ישירה עם סוכני מכירות בעלי ידע שיכולים להדריך אותם בתהליך או לפתור כל בעיה שהם עלולים להיתקל בהם. יתר על כן, שימוש בשירות לקוחות טלפוני מאפשר לעסקים לאסוף משוב ותובנות חשובות ישירות מהלקוחות. ניתן להשתמש בקלט זה כדי לשפר מוצרים, שירותים וחווית לקוח כוללת, מה שמוביל לצמיחה ושיפור מתמשכים. הקמת מרכז מכירות כגרעין התפעולי של עסק חיונית להצלחה ולהתרחבות. על ידי מתן עדיפות לשירות לקוחות איכותי ושימוש באינטראקציות טלפוניות, עסקים יכולים ליצור קשר יעיל עם הלקוחות שלהם, לתת מענה לצרכיהם ולהניע מכירות בתחומים שונים. 

  שירותי טלמרקטינג, מוקד מכירות טלפוניות

  שירותי טלמרקטינג זה מכבר אבן יסוד באסטרטגיות מכירה אפקטיביות, המעניקות לעסקים את היכולת להגיע לקהל רחב ולקדם את המוצרים או השירותים שלהם ישירות ללקוחות פוטנציאליים. עם עליית הטכנולוגיה והנוכחות בכל מקום של טלפונים, מרכזי מכירה טלפוניים הפכו למשאב רב ערך עבור חברות המעוניינות להרחיב את טווח ההגעה שלהן ולהגביר את המכירות. מרכזים אלו משמשים כמרכז למעורבות לקוחות, ומספקים פלטפורמה לאנשי מקצוע מיומנים להתחבר עם אנשים ולספק הצעות מכירות משכנעות. בין אם מדובר בסטארט-אפ קטן או בתאגיד רב-לאומי, מרכזי מכירות טלפוניים מספקים פתרונות מותאמים אישית למיקוד דמוגרפיה ספציפית ולמקסם הזדמנויות מכירה. באמצעות מערכות שיחות מתוחכמות ותוכנות חדשניות, שירותים אלו מאפשרים לעסקים לייעל את פעילותם, לשפר את היעילות, ובסופו של דבר להגדיל את השורה התחתונה שלהם. עם זאת, בעידן שבו צרכנים מוצפים במסרים שיווקיים, יצירת איזון בין טכניקות מכירה יעילות וכיבוד פרטיות הלקוחות היא חיונית. ככל ששירותי הטלמרקטינג ממשיכים להתפתח, חיוני לעסקים להתאים את האסטרטגיות שלהם כדי לא רק למשוך את תשומת הלב של קונים פוטנציאליים אלא גם לשמור על סטנדרטים אתיים ולבנות קשרי לקוחות מתמשכים.

  איך מרכיבים צוות מכירות מנצח?

  בניית צוות מכירות מנצח היא חיונית עבור כל עסק שמטרתו להשיג הצלחה וצמיחה לטווח ארוך. עם הגישה והאסטרטגיות הנכונות, אנחנו יצרנו צוות בעל ביצועים גבוהים שעומד בעקביות ביעדי מכירות. קטגוריה זו מתמקדת במרכיבי המפתח הנדרשים לבניית צוות כזה. תהליכי גיוס ומיון יעילים הם הצעדים הראשונים בהרכבת צוות מכירות מנצח. זיהוי אנשים עם מערך המיומנויות, הניסיון והגישה הנכונים הוא חיוני. יתרה מזאת, מתן תכניות הכשרה מקיפות המותאמות לצרכים הספציפיים של הצוות תבטיח שיפור מתמיד ויכולת הסתגלות. יצירת סביבת עבודה חיובית ומעוררת מוטיבציה היא היבט מכריע נוסף. מתן תמריצים הוגנים והכרה בביצועים יוצאי דופן מטפח תחרות בריאה ומניע את פרודוקטיביות המכירות. ישיבות צוות קבועות, ערוצי תקשורת פתוחים ותרבות תומכת חשובים באותה מידה לשמירה על לכידות ולחיזוק המורל. בנוסף, יישום תהליכי מכירה חזקים ומתן לצוות את המשאבים והכלים הדרושים הם חיוניים להצלחה. ב"יש לי תקשורת" האסטרטגיות מוכחות, שיטות עבודה וטכניקות חדשניות שיישמנו כדי לבנות צוות מכירות מנצח.

  בחן את העסק שלך- האם הוא זקוק למוקד מכירות 

  בנוף העסקי המהיר והתחרותי של היום, חיוני לחברות להעריך ולבחון באופן קבוע את פעילותן כדי להישאר בקדמת העקומה. ב"יש לי תקשורת" שמנו לנו למטרה לספק תובנות ופתרונות יקרי ערך שיעזרו לך להצליח בשוק המתפתח כל הזמן. היבט מרכזי אחד שעסקים מתעלמים ממנו לעתים קרובות הוא הצורך במוקד מכירות טלפוני. האם אתה מתקשה לטפל ביעילות בפניות לקוחות ושיחות מכירה? אנו בוחנים את היתרונות של מרכז מכירות טלפוני ומזהים אם זה הפתרון הנכון עבור העסק שלך. אנו מציגים מידע מקיף על היתרונות, העלויות והשיקולים הקשורים לצורך מוקד מכירות טלפוני. בין אם אתה עסק קטן או מיזם מבוסס היטב, אנו מציעים טיפים מעשיים,  מקרים ועצות ממומחים שיעזרו לך לקבל החלטות מושכלות שמתאימות למטרות העסקיות שלך. אנו שואפים לסייע לעסקים בזיהוי הזדמנויות לשיפור שביעות רצון הלקוחות ובסופו של דבר להניע צמיחה במכירות. הישאר לפני המתחרים בזכותנו .

  למה לבחור בנו?

  כשזה מגיע לבחירה הנכונה, הבחירה ב"יש לי תקשורת" יכולה להביא יתרונות רבים. המחויבות שלנו למצוינות ולשביעות רצון הלקוחות מייחדת אותנו בשוק. עם הניסיון והמומחיות הרבים שלנו, הוכחנו בעקביות כבחירה אמינה. בחירה בנו פירושה בחירה באיכות. אנו שואפים לספק לא פחות משירותים יוצאי דופן, ומבטיחים שכל לקוח יקבל את התמורה המרבית עבור ההשקעה שלו. צוות אנשי המקצוע המיומנים שלנו מחויב לשמור על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של מצוינות בכל היבט של הפעילות שלנו, תוך הבטחת שביעות רצון הלקוחות בכל עת. יתר על כן, בחירה ב "יש לי תקשורת"  פירושה בחירת אמינות. הרקורד שלנו מדבר בעד עצמו – יש לנו היסטוריה מוכחת של עמידה בלוחות זמנים והספקת תוצאות יוצאות דופן באופן עקבי. המחויבות שלנו לשקיפות ולתקשורת פתוחה מבטיחה שהלקוחות שלנו יהיו מעודכנים לאורך כל התהליך. בבחירה בנו, אתם בוחרים בשותף המחויב למצוינות, אמינות ושביעות רצון לקוחות. עם הניסיון, המומחיות והמסירות שלנו, אנו בטוחים ביכולתנו לעמוד בציפיות שלך ולעלות עליהן.

  צרו איתנו קשר!

  ותתחילו להנות משירות מענה אנושי מקצועי ואיכותי!

   יותר שירות בפחות כסף

   רוצה שהלקוחות שלך יקבלו שירות מקצועי מצוות מיומן שחי, עובד, ונושם שירות? רוצה להוזיל את עלויות השירות שלך בתהליך? אז למה אתם מחכים? מלאו את הפרטים, וניצור אתכם קשר היום להראות לכם איך.

   שירות טלפוני

   שירות טלפוני הוא חשוב מאוד בכל עסק. לקוחות פוטנציאליים וקיימים, זקוקים למענה טלפוני אנושי על מנת לבנות אמון עם העסק, וכדי לדעת שיש להם למי לפנות במידת הצורך. כאשר לקוח עושה קו אינטרנט בבית למשל, במקרה של תקלה הוא רוצה שיהיה לו מענה מקצועי טכני שידע להעניק לו את העזרה הטלפונית והטיפול המיידי בבעיה. זה תקף כמובן לאינספור תחומים ושירותים. חברת יש לי תקשורת, מעניקה שירותי טלפוניה לעסקים במיקור חוץ, כך שגם אם התקציב שלכם אינו מאפשר לכם להחזיק מוקדנים במשרד או שכמות הפניות שאתם מקבלים היא מעבר למה שהמוקדנים שלכם יכולה לטפל – אנו נשמח לעמוד לשירותכם ולספק מענה מקצועי וזמין ללקוחות שלכם.

   שירות טלפוני לעסקים

   שירות לקוחות במיקור חוץ? חברות בכל סדר גודל, נדרשות במתן מענה טלפוני ללקוחות. גם אם מדובר באדם עצמאי שהוא העובד היחיד בעסק והוא גם זה שמספק את השירות ובטח יענה לטלפונים לכל צורך, כאשר מדובר בעסק מעט יותר גדול, נניח כמה עובדים ומעלה, סביר להניח שאותם עובדים אחראים על עבודות שונות בחברה ולכן לא יוכלו גם לתת מענה טלפוני ללקוחות שרוצים לשאול שאלות, לברר פרטים וכד'. כאן יש הצורך לדאוג למוקדן מקצועי שיעניק שירות לקוחות סבלני ואדיב, אולם לא תמיד משתלם להחזיק אחד כזה בתוך המשרד. על כן עושים שימוש במיקור חוץ שיספק את שירות הלקוחות.

   מוקד שירות טלפוני

   שירותי טלפוני לעסקים:

   חברת יש לי תקשורת מספקת שירות טלפוני לעסקים. בין אם מדובר בעסקים שלא משתלם להם להחזיק מוקדנים במשרד ובין אם מדובר בחברות גדולות שכמות הפניות הגדולה אינה מאפשרת להם להעניק שירות מספיק מהיר וזמין ללקוחותיהן והן מעדיפות לייצא החוצה חלק מהעבודה. בין שירותיה של יש לי תקשורת: מוקדי שירות לקוחות, מוקדי טלמרקטינג, מוקדי טלמיטינג, שירות קבלת הודעות ועוד.

   חברות שירות טלפוני

   שירות טלמרקטינג ומכירות:

   שירותי טלמרקטינג יהיו מהשירותים הנפוצים ביותר. בעלי עסקים רבים מעדיפים לתת למישהו אחר, המבין היטב במכירות טלפוניות, לענות במקומו ללקוחות ולהגיע למכירה. כמו כן בעסקים גדולים יותר צריך כמה וכמה עובדים המספקים מענה טלפוני ללקוחות קיימים וחדשים, סוגרים מכירות באמצעות הטלפון וכן מבצעים גם גביית תשלומים מהלקוחות באמצעות מערכת סליקה ממוחשבת.

   מוקד רב ערוצי

    

   מוקדים טלפוניים הם החלק החשוב ביותר בכל עסק. הם מדברים באופן ישיר עם לקוחות החברה, מספקים מענה ללקוחות שמתלבטים אם להזמין את השירות או אפילו ללקוחות חדשים המעוניינים לרכוש את השירות או המוצר דרך הטלפון. מוקד רב ערוצי יהיה פתרון נהדר עבור בתי עסק רבים, בכל סדר גודל, המעוניינים להעניק מענה מקצועי ואיכותי ללקוחותיהם. יש לי תקשורת בעלת ניסיון רב שנים בתחום ומתחזקת 10 מוקדים ומאות מוקדנים ברחבי הארץ על מנת להעניק את השירות הטוב ביותר ללקוחותיה.

   מהו מוקד רב ערוצי ולמי זה מתאים?

   מוקד רב ערוצי, הוא מוקד טלפוני המעניק מגוון שירותים (מגוון ערוצים אם תרצו) לעסקים. ניתן להעניק כמה שירותים במקום אחד בהתאם לצרכי העסק ולהכשיר עובדים שונים לצרכים שונים בהתאם לשירות המבוקש. במוקד יש מחלקות שונות: עובדים בעלי תודעת שירות גבוהה המעניקים שירות לקוחות סבלני, מחלקה אחרת של מוקדנים המתמחים בתחום המכירות הטלפוניות ומספקים שירותי טלמרקטינג ומכירות, מוקדנים אסרטיביים ומנוסים הפועלים בקביעת פגישות או גביית תשלומים וקבלת הזמנות ועוד. מוקד מסוג זה המעניק כמה שירותים במקום אחד, יכול לסייע לעסקים רבים בכל סדר גודל, החל מעסקים קטנים המעוניינים להעניק שירותים כמו עסקים גדולים רק בתקציב נמוך יותר וללא צורך החזקת עובד בשכר שעתי בתוך החברה ועד לעסקים גדולים המעוניינים לחסוך בעלויות של מוקד השירות ולייצא את העבודה החוצה.

   מוקד טלפוני חיצוני

   היתרונות של מוקד במיקור חוץ:

   • חיסכון משמעותי בעלויות.
   • מענה מקצועי לעתים לא פחות מאשר המוקדים בתוך החברה.
   • זמינות מלאה ללקוחות שלכם וגם עבורכם.
   • חיסכון של מקום במשרדי החברה להקמה ותפעול שוטף של עמדות מוקדנים.
   • חיסכון בעלויות של ריהוט וציוד שלאורך זמן צוברים בלאי.

   מוקד רב ערוצי לעסקים

   אנחנו נשמח להעניק שירות ללקוחותיכם חברת יש לי תקשורת, מעניקה שירותיה לעסקים רבים בכל רחבי הארץ, כולל החברות המובילות בישראל בתחומי התקשורת, הרפואה, הביטוח ועוד. החברה מספקת שירות מוקד רב ערוצי למגוון שירותי טלפוניה ומכירות ישירות דרך המוקד ומכשירה בצורה מקצועית את עובדיה בהתאם לתפקידם בכוח. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים ונשמח להעניק לכם שירות!

   יש לכם שאלה? אנחנו כאן לענות על הכל!

   מה סוג התפקידים המוצעים בחברה?

   חברת יש לי תקשורת מציעה מגוון תפקידים : מכירות, שירות לקוחות, תמיכה טכנית, מענה קולי לקבלת הודעות, שימור לקוחות ועוד.

   האם יש אפשרויות קידום?

   קיימות אפשרויות קידום מגוונות, למי שמוכיח יכולות וכישורים מקצועיים ובינאישיים, המוצעות לעובדים בצורת מכרזים פנימיים שנפתחים מעת לעת.

   כמה עובדים יש בחברה?

   נכון להיום בחברה מעל ל-400 עובדים.

   האם יש הגבלת גילאים?

   אנו מגייסים עובדים/ות החל מגיל 18 וללא הגבלת גיל.